Zde se nacházíte: Rufus » Novinky


Novinky

RUFUS 15 LET / MC KOTELNA / 25.5.2019

Publikováno: 20.5.2019
Když oslava, tak pořádná - oba bubeníci a výběr nejlepších songů! A kde jinde než tam, kde to před 15ti lety začlo! RF
RUFUS 15 LET / MC KOTELNA / 25.5.2019

Horní Újezd 2018!

Publikováno: 15.11.2018
Pamatujete na večírky na horňáku a Mariho slavný zvolání "to je zvěřinec tohle!"? A bude to zvěřinec i tentokrát?? Záleží jen na vás ;)
Horní Újezd 2018!

RUFUS na Litomyšl LIFE fest 2017

Publikováno: 22.6.2017
Jojo, je to tak - nechali jsme se zlákat na největší místní fesťák a skoro po dvou letech vyskočit na pódium a spustit záplavu našich hitovek, po kterých se vám jistě již tolik stejskalo. Jako bonus zahrajou i další kapely, třeba Sto zvířat a podobně. A pozor - poprvé od roku 2012 v původní sestavě s bubeníkem, kterej sice vůbec neví, co právě hraje, ale hraje to dokonale!
RUFUS na Litomyšl LIFE fest 2017

Nepropásněte sokolovnu, bude následovat koncertní pauza!!!

Publikováno: 22.7.2015
Kamarádi, je to tak, veřejně a na plná ústa oznamujeme, že po dnešní konstruktivní kapelní schůzi je závěr zcela jednoznačnej: koncert za sokolovnou bude v Litomyšli na delší dobu náš poslední. Rozhodli jsme se vyhlásit koncertní pauzu a podzimní sezónu a část tý jarní věnovat tvorbě nových songů, na což nám poslední dobou nezbejval čas. Takže kdo byste si ještě chtěl užít starý dobrý hitovky, doražte v sobotu (čas se posunul, začínáme už cca v 18:30!) za sokolovnu a na vás ostatní se budeme těšit někdy na jaře příštího roku, pokud všechno půjde tak, jak chceme. A ono půjde, né že né ;) Těšíme se na vás! RUFUS FOREVER!
Nepropásněte sokolovnu, bude následovat koncertní pauza!!!

Novej klip Raubíř, tentokrát ve stylu retro!

Publikováno: 19.4.2015
Hurá! Dlouho slibovanej retro-klip na Raubíře je konečně na světě, na youtube.com stačí zadat rufus raubíř. Až na něj mrknete, tak nám asi uvěříte, že jsme se při natáčení docela slušně pobavili :) Prosíme vás všechny, kdo si klip pustí, zda byste nám zároveň zahlasovali v hitparádě rádia Krokodýl pro song Sakury (http://www.krokodyl.cz/hitparada/), v posledním kole spadnul až na 39. místo a my jsme samozřejmě přesvědčeni, že si zaslouží pozici někde v první desítce
;) Díky moc! A velký díky všem, kdo nám s klipem pomohli, přes publikum až po zapůjčení rekvizit. A pište, co na klip říkáte! RF
Novej klip Raubíř, tentokrát ve stylu retro!

RUFUSIÁDA A RÁDIO KROKODÝL!

Publikováno: 14.4.2015
Děkujeme vám všem, kdo nás podporujete v hitparádě rádia KROKODÝL! Jde to skvěle, pomalu ale jistě stoupáme nahoru a věříme, že se ve vysílání ještě dlouho udržíme. Díky moc i za podporu v nadcházejících týdnech! Jak jste si už mohli všimnout, chystáme akci roku, vyhlášenou RUFUSIÁDU! Letošní program bude opravdu nadupanej, posuďte sami: večírek zahájí vynikající kapela z Týniště nad Orlicí BAND-A-SKA, z čehož máme obrovskou radost! Po nich to po velkým loňským ohlasu rozbalí DĚDOVY BLECHY z Mejta, pak přijde na řadu oslavenec alias naše maličkost a akci zakončí tři půvabné rockerky z hradecké kapely K2! No to bude jízda ;) RF
RUFUSIÁDA A RÁDIO KROKODÝL!

SAKURY na rádiu KROKODÝL!

Publikováno: 24.3.2015
Kamarádi, podařilo se nám probojovat se se SAKURAMA do hitparády rádia KROKODÝL!!! Prosíme všechny naše spřízněný duše, aby nám pro Sakury pravidelně zahlasovaly...a to přímo zde: http://www.krokodyl.cz/hitparada/ kliknutím na "líbí" u našeho songu (aktuálně pozice 45). Hlasuje se každý týden vždy do sobotního odpoledne, kdy běží hitparáda v rádiu naživo. Díky moc!!! PS: mají tam u nás ještě nějaké drobné nepřesnosti, ale to se určitě do příštího kola spraví Emotikona wink PS2: RUFUS FOREVER!
SAKURY na rádiu KROKODÝL!

Jedeme na sever!!!

Publikováno: 23.2.2015
Je to tak, v sobotu 7.3. vyrážíme na sever a to ne jen tak někam, ale přímo do Borové u Opavy! Vyhlášenou hospodu s krásným sálem tam totiž vlastní náš kamarád, renesanční člověk Dan Kozel (hostinský, projektant, ředitel, podnikatel, zastupitel, cestovatel, horolezec, maratónec, loutkoherec, lingvista a překladatel, nanotechnolog a částečně uhlobaron, ale to jen na půl úvazku). A tento osvícený člověk se rozhodl, že pozvedne kulturu kraje svého rodného hudebním cyklem „Tóny naší vlasti“, který zahájíme my v rámci úvodních litomyšlských ozvěn! Takže jestli se tam bude někdo z vás v okolí vyskytovat, neváhejte a nenechte si ujít tenhle jedinečnej zážitek, protože je možný, že další termín na nás vyjde až zas za cca 158 let a to už bude polovina z vás hluchá a druhá půlka slepá, takže už si tolik nevychutnáte, že hrajeme pořád jako zamlada a hlavně že jsme pořád stejný frajeři! Rufus Forever!
Jedeme na sever!!!

Nahráváme singl Džíny!

Publikováno: 18.2.2015
Poslední dny se střídáme v Lanškrouně ve studiu u Milana Rollera a makáme na dalším singlu, ať je na jaře co křtít! Já jsem mu dal pracovně název Džíny, ale je možný, že až zasedne zbytek kapelní rady, tak se to bude jmenovat úplně jinak...a o tom je demokracie, i když se mně to často pramálo líbí :) Taky se pomalu roděj přípravy na další ročník Rufusiády a domlouvají se koncerty. Nového webového rozhraní jste si asi všimli, když jste se dostali až sem, takže jako poznámku přidám jen to, že do něj časem přibude klip Raubíř, do kterýho nám už chybí "jenom dohrát dechy" - ale protože nejde o ságo ani o dudy, na který umí Mari a Honza, ale o pozoun a trubku, trochu se nám to vleče, protože to není jen tak. Každopádně všechno co má za něco stát, tak potřebuje svůj čas, takže buďte prosím ještě chvíli trpěliví a ono to brzo přijde ;) RF!
Nahráváme singl Džíny!

Letem světem

Publikováno: 12.1.2015
Mohlo by se zdát, že se nic neděje, ale není to tak - v druhý půlce února se zase chystáme do studia a pracujeme na věcech, který bysme rádi přidali do zlatého fondu české populární hudby. Jmenovitě by se mělo jednat o songy Na prapor, Filmy, Prosej mě a Džíny, takže se můžete těšit na další vybroušenou poezii v doprovodu nejen elektrofonických nástrojů. Práce na klipu se nám krapet zasekly, protože ještě čekáme na nějaký data ze studia, každopádně brzo se na netu objeví alespoň něco, i když možná z jinýho soudku. Díky za trpělivost, sledujte facebook a kdo by chtěl hrdě nosit naše suprácký triko, tak se ozvěte na mail rufus@rufus.cz, dneska byla dodělaná další várka. Rufus Forever!
Letem světem

S jídlem roste chuť - děláme na dalším singlu!

Publikováno: 9.11.2014
Máme za sebou víkend strávenej v nahrávacím studiu Davida Spilky v Olomouci. Co to znamená? Že hned tejden po křtu singlu a klipu Sakury jsme se vrhli na další nahrávku a tentokrát se můžete těšit na song VLK! Těšíme se, podle prvních poslechů to bude pecka. Tak adijós a rufus forever!
S jídlem roste chuť - děláme na dalším singlu!

Křest BOMBA!

Publikováno: 2.11.2014
Obrovský díky vám všem, kdo jste dorazili na křest singlu a videoklipu Sakury a postarali se o tu nezapomenutelnou atmosféru! Pro ty z vás, kdo by jste si chtěli ty chvilky připomenout znovu a hlavně pro ty, kdo se do Kotelny nedostali, přikládám link na klip: https://www.youtube.com/watch?v=o8jb70hPd-0 . Samozřejmě bych to radši udělal tak, aby byl odkaz aktivní, ale mezi židlí a klávesnicí je slabší součástka, která to tak úplně nezvládla :) RF
Křest BOMBA!

Singl a videoklip Sakury pokřtí LIBOR SIONKO!

Publikováno: 29.10.2014
Už tento pátek nás čeká křest nového singlu a videoklipu v MC Kotelna! Na co se můžete těšit? Večírek zahájí oblíbená vysokomýtská kapela Dědovy Blechy, po které na pódium vtrhne naše Rufusácká sestava zpestřená u vybraných skladeb o několik hostujících muzikantů a bude to do vás cpát hlava nehlava! No a vrchol večera? Samozřejmě samotný křest z rukou našeho hosta, vynikajícího sportovce a bývalého reprezentanta české fotbalové reprezentace LIBORA SIONKA! Jste všichni srdečně zváni! RUFUS FOREVER!
Singl a videoklip Sakury pokřtí LIBOR SIONKO!

Už se to blíží, už se to blíží!

Publikováno: 5.10.2014
Pomyslnou třešničkou na dortu letošních koncertů se stane náš podzimní křest nového singlu a videoklipu SAKURY v litomyšlský Kotelně! Bude to bombastická akce, těšte se! Jako hosty jsme pozvali Dědovy Blechy a kromě samotného křestu a promítání videoklipu vymejšlíme i další vychytávky a překvapení, tak doražte všichni, ať vám pak není líto, že jste to prošvihli - tenhle večírek bude nezapomenutelnej, to nám věřte! RUFUS FOREVER!
Už se to blíží, už se to blíží!

Natáčení za náma a jede se na Mejto!

Publikováno: 23.9.2014
Tak natáčecí víkend je fuč - zbylo po něm jen spousta vzpomínek, dvě mísy od spráskaných pomazánek a pytel sešlapanejch petek od kozlíka jedenáctky. No a samozřejmě hodiny natočenýho materiálu, ze kterýho vzejde co nevidět naprosto úžasnej videoklip a to bude mazec! Křest spácháme 31.10. v Kotelně a bude to velký! No a aby jsme nezaháleli, namíříme si to teď v sobotu do Mejta do M-klubu, kde nám předskočí Vltava. No a pak už budeme stříhat metr a těšit se na Kotelnu :) RF!
Natáčení za náma a jede se na Mejto!

Odpoledne legend na litomyšlským Fishfestu!

Publikováno: 13.9.2014
Vážení, jestli chcete bejt svědky nečeho, co jste v souvislosti s Rufem ještě nezažili, přijďte mrknout v sobotu 13.9. na litomyšlskej FishFest, kterej se koná jako vždy v areálu hospody Na kopečku. Co je však výjimečnýho na tom letošním je to, že nehrajeme večír, ale už od 14:00 hod a že jsme si připravili repertoár světoznámých songů, který jste v našem podání ještě nikdy neslyšeli a je dost dobře možný, že už taky nikdy neuslyšíte! Je tu jedinečná šance dát si rybu za doprovodu písní Karla Gotta, Michala Tučného, Kurta Cobaina a dalších velikánů světové rock-pop music! Vstup je jako vždy zdarma a akce začíná v jednu odpoledne, tak se ukažte!
Odpoledne legend na litomyšlským Fishfestu!

Vokurková sezóna vrcholí...

Publikováno: 21.7.2014
...a nad vokurkama se vznáší havran se svým černým "never more"!
Vokurková sezóna vrcholí...

Horolezci, horolezkyně, horolezčata...jdeme na to!

Publikováno: 23.6.2014
O víkendu valíme do Adršpachu, kde to rozbalíme ve Stodole, což je multikulturní společenský centrum v obci Dolní Adršpach, hned vedle zámku! Večírek propukne v sobotu od osmi, kdy začne pražská kapela 27 a po ní to tam zboříme my :) Tak kdo se budete nacházet v týhle čarokrásný krajině, anebo poblíž, anebo vůbec kdovíkde a nevíte, co by jste podnikli, tak doražte, těšíme se moc! A je dost dobře možný, až téměř jistý, že nás uvidíte tábořit na přilehlých pozemcích, kde hodláme za pomoci svýho letitýho tábornickýho vybavení sestavit ležení hochů od bobří řeky. Vlastně takovej malej skanzen to bude. Anebo osadu bří Nedvědů, jak na Sázavě…no to by bylo ještě lepší! Havlis bude jako Honza, protože se tak jmenuje a hraje krásně na španělku a tak se z toho nevykroutí, Frantu by mohl zastoupit Mary, protože je mu trochu podobnej a má stejně podmanivej hlas, Mates bude Honzova Pavlínka, protože kde není Pavlínka, tam není ani Honza, to dá rozum a já budu Vinnetou, protože byl náčelník a když promluvil, tak mu všichni naslouchali. A o to jde. Tak Rufus Forever!
Horolezci, horolezkyně, horolezčata...jdeme na to!

Rufusiáda je za náma a jede se dál!

Publikováno: 20.5.2014
Dvojková Rufusiáda s vynikající atmosférou je za náma a před náma se rýsuje série koncertů, která by se dala při troše fantazie už nazvat šňůrou a proto jsme ji taky tak nazvali a vy se můžete těšit na SAKURY TOUR! Sakury jakože od toho stromu, po kterým se jmenuje náš hlavní song právě realizovanýho singlu a Tour normálně od slova Tour, to je jasný. Sledujte tyhle webovky a taky facebook a občasníky Mladý muzikant a U nás na vsi, kde všude by se měly objevovat aktuální informace. Těšíme se na léto a na bigbít a hlavně na spoustu novejch zážitků, který jsou kořením života, jak říkávala kdysi jedna moudrá žena. Ádijós bambínós! Rufus Forever!
Rufusiáda je za náma a jede se dál!

RUFUSIÁDA ZA DVEŘMA!!!

Publikováno: 15.5.2014
Je to tady! Dalo to spoustu práce a nebyl čas se tady dřív rozepisovat, ale hlavní je, že je všechno připravený na akci roku!!! Co roku - na akci pětiletky! Ta minulá byla totiž v roce 2009 a ta příští? To je všechno ve hvězdách! Takže tuto sobotu, 17.5. od 19 hod v sokolovně v Dolním Újezdě! Rufus Forever!
RUFUSIÁDA ZA DVEŘMA!!!
Strana č. << |< předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | další > | >>

Poslední vzkazy

 • 10.2.2019 - RUFUS
  "Ahoj všichni, nezoufejte, na 25. květen se chystá koncert v Kotelně - pokud ještě máme trika, CD apo…"
 • 5.1.2019 - lupac.vaclav@gmail.com
  "ahoj kluci, rad bych si od vas neco koupil, cdcko, tricko, cokoliv :) moc se libi co hrajete, napist…"
 • 4.12.2018 - luky
  "ach jo."
 • 4.12.2018 - luky
  "A já to ted prošvihl"
 • 3.12.2018 - RUFUS
  "J.ing: Bylo nám potěšením :)"
 • Další vzkazy...